Biele svetlo, ktoré ukázalo cestu

Autorka Helga

Bolo to 13.mája 1992 bol deň  mojich  štyridsiatich narodenín ,bola u mňa na  návšteve  dlhoročná priateľka z Čiech Marta prišli i súrodenci pogratulovať, ako sme mali zaužívané pri týchto rodinných príležitostiach s malým pohostením, posedieť, pospomínať na detstvo.

K večeru návšteva odišla ja som poumývala riad a odobrali sme sa s Martou na spánok. Mňa, ale prepadol smútok odrazu prišli spomienky, že najlepšie roky sú už  nenávratne preč a ja som nezažilo nič dobrého, nič pekného ,samí stres život v nedostatku ,dve skrachované manželstvá s trpkými spomienkami a dvoma deťmi. No proste smútok ako trám a tak som pod paplónom plakala a plakala.

Marta sa pýtala čo mi je ,ale som len povedala  nechaj ma potrebujem sa vyplakať ,akoby som slzami chcela vyplaviť všetko to strádanie ,nepochopenie a hlavne deficit lásky.

Mohlo byť už nad ránom ,keď som zažila  túto udalosť ani neviem či som spala či bdela, ale všetko som jasne videla a cítila .Nad hlavou sa mi zjavila veľká biela guľa a z nej do mojej hrude prúdila energia ktorá ma zvierala ,zmocnil sa ma strach začala som kričať Marta pomôž mi, pomôž mi. Ona zasvietila nočnú lampu a hovorí neboj sa to sa ti sníva. Potom ten tlak opadol a ja som sa len nechápavo pýtala sama seba čo to pre Boha bolo. Bola som presvedčená ,že sa mi to nesnívalo ,bolo to také živé a citeľné, že som neverila, že by to bol len sen.

V práci som sa s týmto zážitkom zverila kolegovi, ktorý sa tak trochu zaujímal o ezoteriku a ten mi vysvetlil ,že keď je človek nešťastný ,že mu môže prísť zhora božia pomoc. A myslím ,že mal pravdu.

Odvtedy môj život naberal iný smer začala som hľadať čo je medzi nebom a zemou. V tom byte v Ružomberku som mala ešte ďalší zážitok. Jedného dňa som sa vykúpala v bylinkovom kúpeli a uložila som sa na spánok príjemne zrelaxovaná.

Som si istá ,že som ešte nespala keď som počula piskot vysokej frekvencie s akou som sa ešte nestretla . Cítila som že ten zvuk  sa približuje zvonka  pri pohľade do okna v diaľke som videla malé svetlo ,ktoré sa rýchlo približovalo ku mne pocítila som veľký strach chcela som utekať z postele ale moje telo bolo zmeravené bez možnosti pohybu v duchu ma napadlo Marťania ma idú uniesť.

Ten zvuk ,ale aj to svetielko krúžilo nado mnou potom sa posunulo vedľa postele chvíľu tam krúžilo.

Vrátilo sa späť nado mňa a odchádzalo to cez okno von. Až potom sa uvoľnila stuhnutosť a nehybnosť  môjho tela a strach doznieval.

Kládla som si otázku čo to bolo? Bála som sa v noci ísť spať ,brala som si nočné smeny. Mala som priateľku hlboko veriacu vyrozprávala som jéj tento zážitok a ona mi radila, keď to znova príde  rýchlo sa modli to zruší tie zlé sily.

Asi za 14 dní sa tá situácia zopakovala ,ležím v posteli a cítim zvláštny pocit, že sa niečo deje a  oblial ma pot a strach ,prichádza ten piskľavý zvuk vysokej frekvencie začala som sa rýchlo modliť, ale slová modlitby mi neprichádzali na jazyk tak som len opakovala Bože pomôž mi ,Bože pomôž mi.

Nastalo opäť znehybnenie končatín ,stuhnutie ale už len do pol tela, bolo kratšie to krúženie nado mnou a potom sa ten zvuk vzďaľoval a ako odchádzal postupne sa moje telo uvoľňovalo.

Dodnes si to neviem vysvetliť čo to bolo ,ale s určitosťou viem ,že to nebola halucinácia, lebo som to fyzický prežila. Začala som  viac premýšľať o tom ,že musí niečo existovať medzi nebom a zemou.

Ešte raz som zažila kontakt zhora bolo to v roku 1996 bola som na školení v Trnave s kolegyňou, z práce, ktoré trvalo dva dni . Dohodli sme sa ,že druhý deň pôjdem do mesta hľadať kontakt na spoluprácu .Ráno som sa prebudila keďže bolo ešte skoro začala som sa  modliť  prosila som ,aby som ten kontakt našla ,aby som našla takého človeka. Jednej paní som sa spýtala  či nepozná niekoho takého ,nasmerovala ma k jednej masérke a bol to práve ten človek ,akého som hľadala. Ale opäť tomu predchádzal ten zážitok s bielou guľou. Ako som tak ležala  popísala by som to ,že to bol taký stav ani bdenia  ani spánku. Naraz sa mi zjavila  veľká biela hmota  v tvare kvapky a opäť z nej prúdila energia ktorá ma dusila na hrudi. Pochytil ma velký strach a začala som kričať o pomoc. Počula som kolegyňu ,ako hovorí neboj sa tu som, to sa ti sníva ,ale ja som bola opäť presvedčená  že sa mi to nesnívalo ,že to bolo živé. Teraz viem , že to bola pomoc k nájdeniu tej osoby ktorú som hľadala.

Tieto zážitky mali vplyv na môj ďalší život začala som sa zaujímať o ezoteriku, vyhľadávala som knihy o anjeloch ,karmy, duchovné spoločenstvo a tak som postupne získala informácie o duchovných bytostiach. Deväť rokov som sa venoval cestou kurzov a prednášok práce s energetickým telom, diferencovaným funkčným stavom .   Našla som si cestu k Bohu a Boh našiel mňa ,keď si ma vyvolil za duchovného pomocníka na zemi pri budovaní novej éry na zemi.

O tom sa podelím s vami na budúce.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s