Svetielka v izbe

Mám kamarátku, s ktorou si trénujem intuíciu. Snažíme sa spolu meditovať, informujeme sa o článkoch, alebo knihách, ktoré hovoria o duchovnom svete a intuícii. Debatujeme spolu na túto tému tak často, ako môžeme.

Rada by som sa s vami podelila o úžasný zážitok, ktorý zažila . Je to niečo neuveriteľné. Pridám sem aj dôkazy: obrázky a krátke video.

Moja kamarátka pre dvoma rokmi stratila manžela. Táto udalosť ju inšpirovala k tomu, že sa začala zaujímať o duchovno a posmrtný život. Začala sa o tom učiť, pridala sa do diskusných skupín. Jej vlastná intuícia začala byť tiež ostrejšia. Všimla si, že má ostrejšiu empatiu. Strata milovanej osoby ju nejakým spôsobom „otvorila“ a jej intuícia sa začala prejavovať akosi „naplno“.

Jedného večera ležala v posteli a snažila sa zaspať. Akokoľvek sa snažila, nedalo sa jej zaspať. Zrazu začala za dverami spálne počuť pukanie. Boli to jemné zvuky. Najprv si myslela, že sa jej to zdá a znova sa snažila zaspať. Tieto zvuky však nemizli. Rozhodla sa, že pôjde zistiť, čo to je. Bola hlboká noc. Na chodbe sa nesvietilo. Mala doma úplnú tmu.

Prišla k spálňovým dverám a pomaly ich otvorila. Čo sa ukázalo v tmavej chodbe bolo niečo neuveriteľné. Videla tam malé svetielka, ktoré blikali. Stovky malých blikajúcich svetielok.

Toto pokračovalo celú noc, a potom niekoľko nocí po sebe.

Počas týchto nocí kamoška takisto pociťovala mierny tlak na vrchole hlavy. Pociťovala to, ako statickú elektrinu, alebo jemný dotyk.

Hneď v prvú noc týchto zážitkov začala tieto úkazy fotiť na svojom telefóne. Podarilo sa jej natočiť aj video. Odfotila si aj vrchol svojej hlavy. Voľným okom nevidela veľa detailov. Tie sa ukázali až na fotografiách.

Môžete vidieť tie svetielka cez oko foťáku. Takisto môžete vidieť, že si vlastne odfotila svoju korunnú čakru (vyžaruje fialovú farbu) v čase, keď pociťovala statickú elektrinu nad hlavou. Ako môžete vidieť, korunná čakra má naozaj fialovú/levanduľovú farbu!

Určite sa ste už stretli s pojmom “čakra” [“chakra” po anglicky], ale ak nie, vysvetlím. Slovo čakra znamená v indickom jazyku „koleso“. Je to energetické centrum tela, ktoré vibruje svojou frekvenciou. Každý z nás má sedem hlavných čakier. Čakra s najvyššou vibráciou sa volá Korunná čakra a nachádza sa na vrchole hlavy, alebo tesne nad hlavou. Hovorí sa, že má svetlofialovú, alebo levanduľovú farbu. A v podstate to môžeme vidieť na týchto fotkách, že je to naozaj tak. Vidno na nich fialový zhluk energie.

Doteraz sme neprišli na to, čo znamejú tie blikajúce svetielka, a odkiaľ prišli. Zažili ste niečo podobné? Čo si myslíte, že sa stalo v byte mojej kamarátky? Ešte musím dodať to, že mala veľmi dobrý pocit z toho, čo sa dialo. Vôbec sa nebála. Práve naopak. Naplnilo ju to pocitom úžasu a radosti. 🙂

Na to, aby ste videli obrázky a video čo najlepšie, buďte v tmavej izbe, alebo si ich pozrite niekedy večer.

VIDEO!! KLIKNITE SEM.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s