Meditácia pomáha

Autorka: Danka
Ja mam produktívnu intuíciu a tretie oko, predvídam veci udalosti a teraz pravidelnym meditovaním a venovaním sa samej sebe sa akokeby duchovne posúvam vyššie 😊
 
Niekedy mi informacie idu same len ich akokeby precitam vo vzduchu,na to uz som si zvykla len som s tym nic nerobila a nesnazila sa napredovat,az teraz.
Každý máme svojho anjela strážneho.

Vždy som to počula aj v minulosti, nikdy som k tomu však nepristupovala tak, že naozaj ho všetci máme,nejak som to nebrala vedome. Verím v anjelov už dlhšie a až teraz akokeby prišiel čas viac komunikovať s tým mojim. Po prečítaní u Joniky dýchacie cvičenie na spoznanie mena svojho anjela strážneho sa to udialo.
Skúsila som to prvý krát, no neprišla mi žiadna odpoveď, tak som sa s anjelom dohodla, že mi svoje meno prezradí v sne. S tým som išla aj spať bez nejakých nátlakov,len som si povedala ok teším sa, ak padne v mojom sne (mávam živé sny) nejaké mužské meno, alebo teda nejaké meno budem vedieť že je to odpoveď na moju otázku na meno mojho anjela strážneho.
Tak som po meditácii išla spať a začali sa diať veci 😀.Nebolo to tak, že by sa mi prisnilo, že ahoj ja som tvoj anjel strážny a volám sa Michal. Tak to veru nebolo. Bol to nádherný sen o tom, že som mala úžasného malého synčeka šikovného a veľmi múdreho. V tom sne som bola naňho nesmierne pyšná a hrdá na to, akého mám syna a volal sa Michal. Dostala som proste odpoveď v sne. A ak potrebujem poradiť ,pomôcť s niečím, poprosím anjela o pomoc o to, aby mi ukázal cestu, ktorou sa mám vybrať. Necháva mi nebeské odkazy v tvare srdiečok,a nielen na nebi, ale aj kdekolvek, kam idem vidím srdiečka, v novembri mi ukázal padať hviezdu, nikdy som u nás nevidela v zime padať hviezdu. A ja mu za to velmi ďakujem. Uvedomila som si aj spojitosť s naším psom, máme ho už 9 rokov, volá sa Miki, ale posledné roky mu hovoríme Michal, Mišo to nebude asi náhoda čo poviete 🙂.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s