Sme svetielka lásky

Autorka: Dada

Chcem sa s vami podeliť o svoje skúsenosti, pocity a riešenia. 

V poslednej dobe a vlastne od januára do marca som sa snažila zamestnať a to sa mi darilo tak, že som v tom období mala tri práce a vo všetkých som dostala výpoveď zo zdravotných dôvodov. Hneď na to som otehotnela s partnerom, ktorý bol údajne neplodný. Bábätko som poprosila, aby jeho dušička počkala na vhodný čas kedy mu budem dobrou mamou a musela som podstúpiť zákrok. V týchto ťažkých dňoch mi prišiel do cesty muž, ktorý mi ukázal jedno, že celý život som hľadala princa a nenašla som ho… No miesto princa mi prišiel kráľ a to je on.

Odtrhla som sa od negatívnych ľudí a snažím sa byť na dobrej ceste. V máji som nastúpila do novej práce a svitalo na lepšie časy. Zdravie mi prestavalo slúžiť, ale napriek tomu v horučkach, bolestiach som sa snažila a pred pár dňami som dostala výpoveď pre výkon. Zavádzali ma ako ma obdivujú a potom ma vyhodili, ako handru. Stále som opakovala, že to robím pre svoje deti. Prišla som do stavu hroznej depresie, myslela som iba na smrť.

Hovorila som si, že už sa nemám čoho chytiť. Stratila som skutočnú priateľku, ktorá je vo väzení . Bezmocnosť, ale fakt veľká. Mám iba ju, vždy mi pomohla v každom smere a ja jej neviem teraz. Nemala som vôbec energiu. No, dva dni dozadu som videla na nebi dva krát tvár leva. Neustále som na neho pozerala a aj teraz vidím tie oči. Hovoria: ty si tak isto lev, neboj sa som tu. Obrovská sila, moc… a proste veľa pocitov.

Chcem poukázať na to, že nech má človek hocijakú situáciu, nech si poplače a prečistí si dušu. No, nech to príjme tak, že má to svoj dôvod a negatívum nás musí posilniť, pretože v negatíve treba hľadať pozitívum a premeniť to hlavne na to pozitívne! Hlavne slobodné matky, sme silné a nikdy si nesmieme povedať DOSŤ! PRETOŽE STVORITEĽ NAS STVORIL ABY SME BOLI SVETIELKA LÁSK.

Týmto chcem povzbudiť slobodné mamičky a proste ľudí, čo amjú problémy Nech sa na to pozerajú z iného hľadiska, ako  toho negatívneho. Veď po každej búrke zasvieti buď slnko, alebo mesiac. 🙂

 
Ďakujem 🥰

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s