Všetko bude vporiadku

Autorka: Laura

Vždy ma fascinovala nočná obloha, hviezdy a mesiac. Dívam sa na ne a vnímam jej krásu. V podvedomí mi vždy prebehne, že určite existuje niečo medzi nebom a zemou. Verím na anjelov. Život nám prinesie všelijaké skúsenosti, dobré aj zlé. Čokoľvek to je, pomyslím si na anjelov a poprosím ich o pomoc.

Všetko prebiehalo v poriadku, až nedávno sa môj život dostal do slepej uličky. Mám dvoch štvornohých priateľov. Chodievam s nimi na prechádzky mimo civilizácie do prírody. A v ten deň som bola tiež. Mala som toľko bolesti v srdci a beznádeje. Veľmi som plakala až ma to dusilo. Nič iné ma nenapadlo, len svoju bolesť obrátiť anjelom a poprosiť ich od pomoc, útechu.

V tomto rozpoložení citov kráčam prírodou, keď pozriem pod nohy a medzi kameňmi ležalo SRDCE. Áno, srdce z kameňa. V tom úžase som neverila vlastným uplakaným očiam. Srdce som vzala do ruky a stískala, pomaly sa mi začalo unavovať na duši.

Verím na znamenia. Snažia sa nám niečo povedať, alebo jednoducho nás chcú anjeli pozdraviť, dať o sebe vedieť, že sú s nami. Možno je to cele nezmysel, ale hľadám význam v každom z týchto posolstiev…

Mali ste aj vy podobný zážitok? Dostali ste znamenie? Napíšte mi o tom v komentároch…

102909680_3343677455643255_1435739719611770960_n

2 thoughts on “Všetko bude vporiadku

  1. 4.7.som bola úplne psychicky; duševne na dne.Zastavila som sa v bufete a pýtala sa pani predavačky akú sladkosť by mi odporučila na obalenie nervov.Ponúkla mi malú kinder čokoládu.Súhlasila som.Keď mi ju podala s úžasom som pozerala, že na obale je obrázok anjelika.V ten deň to, ale nebolo všetko.Chcela som si ešte urobiť radosť a tak som si išla kúpiť do nákupného centra tričká.Ako som stála v rade pri pokladni, tak pani predomňou vytiahla penaženku a z nej vybrala 2 svaté obrázky- na jednom bol anjel s rozprestrenými ochrannými krídlami nad deťmi.Povedala, že to kúpila práve v ten deň na krstiny.Spýtala som sa čo je napísané zo zadu a tam bola modlitbička,ktorú asi vačšina pozná: anjel boží stražca moj prosím Ťa vždy pri mne stoj..Nakoniec k tomu všetkému sa ešte pridala pani predavačka, keď napriek tomu, že som nemala zlavové kúpony, tak mi dala zĺavu a poslala mi to na emial( to som mala ešte vybitý mobil) s tým, že to mám potvrdiť.Takže to bol deň zázrakov v deň, keď som bola úplne na dne.Ďakujem im za ich ochranu a pomoc.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s