Vesmírne posolstvá novej éry 1. časť 

Autorka: Oľga

Pani Oľga je prispievateľkou do tohto blogu. Má skúsenosti s napájaním sa na vesmírnu bytosť vysokej vibrácie, ktorá jej posiela posolstvá. Pani Oľga si ich vždy napíše. Jej cieľom je tieto správy zverejniť, aby boli prístupné všetkým, ktorí majú prístup na internet. 🙂

Posolstvo 1

Milé zemské bytosti prihováram sa vám cez toto zemské médium a pozdravujem vás.

Prijmite tieto informácie ,ktoré vám odovzdáva toto medium, ako dar pre vás ktorý ste vyšli na duchovnú cestu ,ktorý ako prvý budete informovaný o tom čo sa pripravuje na Zemi.     Je to veľká udalosť a očakávaná už tisícročia pre ktorú my bytosti na nebi sme  vynaložili veľké úsilie ,aby planéta Zem sa vrátila opäť do svojho domova.

Na to, aby sa uskutočnil ten plán toto dielo je potrebné aby ste aj vy duše zemské priložili ruku k dielu a boli toho účastný .Čaká nás ešte dlhá cesta k dosiahnutiu tohto cieľa, nebude to rýchlo ,ale základy  tejto práce sú už položené.

Je už veľa zemských bytostí pripravených na túto pomoc na zemi. Teraz nastal čas to odkryť aby vystúpili z anonymity, aby sa prejavili aby prehovorili a ukázali cestu tým ktorý ich chcú nasledovať.

Prebúdzajte tie zemské duše, učte ich láske k Bohu k sebe samému a svojim blízkym.

Učte ich vidieť hodnoty nie v materiálnych veciach ktorým sa stávajú otroci, ale duchovných  v duši ktorá čaká kedy sa bude môcť v každom z vás prejaviť.

Vy deti dávnej Atlantídy vy to všetko máte v sebe vy to viete ako žiť s láskou a v láske, vy ste tak už žili.

Preto je na vás či chcete odhrnúť ten závoj ktorý ukrýva váš dávny život.

My budeme klopať ba i búchať na vaše vedomie kým sa  neprebudíte k plnohodnotnému životu.

Čaká vás úžasný život v novej  ére bez priviazanosti k materiálnym veciam, bez rečových barier ,kde sa každý s každým dohovorí prenosom myšlienok ,kde bude panovať láska, súdružnost, porozumenie, tolerancia.

A za taký život má cenu bojovať, povstať proti tým čo bránia tomuto rozvoju.

Vy ste tí ktorí sa už prebudili ,vy ste tí ktorí budú pomáhať tým čo ešte spia.

Tak milí moji veďte a buďte vedení na tejto ceste a stúpajte spolu s planétou Zem do  5 dimenzie.

To je náš cieľ to je naplnenie našich túžob, nášho úsilia spojiť opäť do celku to čo k sebe patrí do dokonalosti.

 

Posolstvo 2

Ja ako duchovný pomocník na Zemi, prihováram sa vám duše zemské ktoré ste na ceste a pripravujete sa, aby ste pomáhali pri zrode novej éry na Zemi prostredníctvom mňa prehovára k vám vesmírna bytosť

Prosím ,aby ste  otvorili svoje srdce a vedomie slovám ktoré sú povedané  pre váš rast a

pochopenie  situácie ,ktorá sa deje na Zemi.

Nastal čas, aby ste poznali čo vás čaká ,čo sa od vás očakáva ako duší na duchovnej ceste.

Lebo to nie je náhoda že ste teraz tu a počúvate slová cez médium na zemi.

Začína sa realizovať nová éra na Zemi, aby so to dielo podarilo ,je potrebné osloviť každú dušu, ktorá je otvorená tomuto toku a odhodlaná zúčastňovať sa aktívne na jéj realizácii.

To znamená ,že prv ako začneme pracovať na tom  ako šíriť tento boží plán na zemi je potrebné aby každá duša nachádzajúca sa na ceste začala premenou seba samej.

Zbavovať sa negatívnych  postojov, hodnotení druhých  ,otvoriť sa láske ,pracovať so svojim vedomím ovládnuť ho tak ,aby vaše pocity a rozhodnutia vychádzali zo srdca na základe vašej  vlastnej intuície.

Meditácia je forma ktorá vás privedie k tomu, aby ste ovládli svoje vedomie a začali vnímať svoju dušu pociťovať jéj potreby a realizovať ich.

Je dôležité v tomto čase na Zemi ,aby ste sa aj vy ľudia podieľali na očiste Zeme .Pozrite sa okolo seba vo svojom okolí aká je znečistená zem ,príroda odpadkami ,ktoré nepatria do prírody do lesa ,flaše ,plásty atď.

Mobilizujte svoje okolie ,buďte  iniciátormi organizovania brigád na očistu svojho okolia a prírody. Ukážte im príklad ,že ste ľudia cítiaci s prírodou so svojou Zemou ktorá je  aj bez toho ťažko skúšaná a zaťažovaná.

Podieľajte sa na výchove detí učte ích ako sa majú správať v prírode ,lebo to všetko tam je živé stromy, skaly ,kopce  oni majú dušu ktorá plače nad takým zaobchádzaním s nimi.

Každá rastlinka rastie na zemi či už na úžitok človeka ,liečenie, alebo pre potechu oka odovzdáva nám svoju energiu svoju dušu, buďme k ním citlivý.

 

 

 

2 thoughts on “Vesmírne posolstvá novej éry 1. časť 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s